O nas - Exerters

Skills exerted through quality training

ECDIS

Od tego się zaczęło, w 2016 wypełniliśmy lukę na rynku wykorzystaliśmy to co robiliśmy przez lata pływając na statkach. Fascynacja ECDISem przerodziła się w utworzenie miejsca szkoleń w kórym kursanci zyskują odpowiedź na wsyztkie pytania. Jako jedyni na skalę światową dogłębnie poznaliśmy praktycznie wszystkie modele ECDIS. Dzięki temu pokazujemy najciekawsze rozwiązania błędy w oprogramowaniu i praktyczne sztuczki najbardziej przydatne dla oficerów  kapitanów wykorzystujących system obrazowania map i informacji nawigacyjnych w codziennej pracy.

LNG

Kadra instruktorska w Exerters to praktycy z wieloletnim doświadczeniem na statkach do przewozu LNG. 
Nasi instruktorzy w posiadają wysokie kompetencje dydaktyczne potwierdzone certyfikatami IMO didactics 6.09 (certyfikacja instruktorów zgodna z wymogami Międzynarodowej Organizacji Morskiej). Skuteczność naszych szkoleń potwierdzona jest doskonałymi opiniami kursantów największych firm w Polsce. Posiadamy doświadczenie zdobyte na statkach przystosowanych do przewozu skroplonego gazu ziemnego zróżnicowanych pod względem konstrukcji systemu ładunkowego (sferyki -Moss type oraz membranowce); ze względu na rodzaj zastosowanego napędu (turbina, diesel-electric) jak i wielkości jednostek (bunkierki LNG, statki konwencjonalne, Q-flex).

WODÓR

Świat idzie do przodu, zmienia się w raptownym tempię, nie zatrzymujemy się jesteśmy otwarci na nowe zagadnienia, kolejnym gazem krio który wzięliśmy na tapetę stał się wodór w wyniku czego zorganizowaliśmy pierwsze w Polsce szkolenie h2. Dążenie do wspierania rozwoju branży wodorowej w Polsce zaowocowało poszerzeniem naszej oferty szkoleniowej o obsługę: instalacji wykorzystywanych na stacjach tankowania wodoru.
Stale poszerzamy swoją wiedzę oraz dzielimy się własnym doświadczeniem uczestnicząc w światowych i ogólopolskich konferencjach.  

MOTOCYKLE

Ktoś mądry powiedział ze w życiu trzeba robić to co się kocha a nie przepracuje się ani jednego dnia. Pasja do moto i jednoczesne zaangażowanie w centrum szkoleniowe zrodziło pomysł otworzenia nowego działu dla fanów motoryzacji.